22. studenoga 2017

Četvrta utrka Zimske lige Dalmacije održana je u nedjelju u blizini Trogira – 2. MTB Maraton Uhvati Kairosa.

Biciklistički klub Kairos -Trogir je organizirao 4. utrku XC Zimske lige Dalmacije u Vinišću. 13 i pol kilometarski krug su moškarci vozili dva puta, a žene i mlađe kategorije jednom.

2. MTB Maraton Uhvati Kairosa

Među ženama je najbrža bila Maja Perinović (BK Zadar), u kategoriji U16 najbolji je bio Bruno Paškalin (BK Fortica), u kategoriji 16 do 20 godina pobijedio je Ivan Širić (BK Mostar), među natjecateljima između 20 i 30 godina najbrži je bio Ivica Bašić (BK Kamešnica), u kategoriji do 40 godina po drugi put je slavio Tonko Juras (BBK Orlov krug). Među starijima, u kategoriji do 50 godina slavio je član iz ekipe BK Kairos koja je organizirala utrku Jorgen Huybrechts, dok je u kategoriji iznad 50 godina najbolji bio Dragan Perušić (BK Konavle).

Na startu je bilo 132 natjecatelja i natjecateljica. Ukupni poredak možete naći tu

Fotogaleriju Ivana Dujica i Denisa Peroša možete pogledati na facebooku.

Sljedeća 5. utrka na rasporedu je 3. prosinca u organizaciji BK Fortica.

Naslovnu fotografiju smo preuzeli s facebook stranice XC Zimske lige Dalmacije, foto Denis Peroš.