Slagalica je posložena, objavljena su imena i sastavi MTB ekipa na popisu Međunarodne biciklističke unije UCI…
Međunarodna biciklistička unija (UCI) objavila je popis MTB ekipa za sezonu 2022. Na našem blago pojednostavljenom popisu je 146 ekipa, a više ćeš nabrojati na izvornom popisu UCI-ja, uslijed prilično zamršenih aplikacija za različite kategorije ekipa – izdržljivost (XC), gravitacija (DH) i maraton (XCM) – tako da su se neke ekipe morale dvaput registrirati.
Na popisu je i jedna slovenska ekipa: Unior Sinter Factory Racing. Postava je jednaka lanjskoj: pod vodstvom Tineta Mahkovca i Grege Stopara voziti će Žak Gomilšček, Jure Žabjek i Tanja Žakelj.
Susjeda Monika Hrastnik ostaje u francuskoj ekipi Dorval AM Commencal.
MTB ekipe UCI 2022
555 RAAW Gravity Racing (GBR)
- Ryan Brannen (GBR, DH)
- Douglas Goodwill (GBR, DH)
- Katherine Sharp (GBR, DH)
- Luke Williamson (GBR, DH)
Alpecin Fenix (BEL)
- Ceylin Del Carmen Alvarado (NED, XC)
- Ronja Eibl (GER, XC)
- Samuel Gaze (NZ, XC)
- Puck Pieterse (NED, XC)
- Mathieu van der Poel (NED, XC)
- Niel Vandeputte (BEL, XC)
AS Bike Racing (FRA)
- Nathan Bommenel (FRA, XC)
- Julian Burner (FRA, XC)
- Pierrick Burnet (FRA, XC)
- Helene Clauzel (FRA, XC)
- Perrine Clauzel (FRA, XC)
Banshee Racing Brigade (GER)
- Leo Freund (AUT, DH)
- Hannes Lehmann (GER, DH)
- Simon Maurer (GER, DH)
- Robin Novotny (CZE, DH)
- Adam Rojček (SVK, DH)
Beyond Racing (SUI)
- Abigail Hogie (USA, DH)
- Anna Newkirk (USA, DH)
BH – Wallonie MTB Team (BEL)
- Theo Demarcin (BEL, XC)
- Julia Gregoire (BEL, XC)
- Clement Horny (BEL, XC)
- Antoine Jamin (BEL, XC)
- Arne Janssens (BEL, XC)
- Tim Rex (BEL, XC)
Bike Team Solothurn (SUI)
- Yannick Binz (SUI, XC)
- Nick Burki (SUI, XC)
- Elia Nascarella (SUI, XC)
- Fabio Püntener (SUI, XC)
- Luka Schätti (SUI, XC)
Bikebox Racing Team (SUI)
- Marino Meyer (SUI, XC)
- Baptiste Mollard (SUI, XC)
- David Mollard (SUI, XC)
- Fabio Spena (SUI, XC)
BiXS Performance Racing (SUI)
- Noëlle Buri (SUI, XC)
- Lukas Flückiger (SUI, XC)
- Marcel Guerrini (SUI, XC)
- Steffi Häberlin (SUI, XC)
- Joel Roth (SUI, XC)
BMC MTB Racing (FRA)
- Mathis Azzaro (FRA, XC)
- Titouan Carod (FRA, XC)
- Filippo Colombo (SUI, XC)
- Pauline Ferrand Prevot (FRA, XC)
- Juri Zanotti (ITA, XC)
Caloi Henrique Avancini Racing (BRA)
- Ulan Bastos Galinski (BRA, XC)
- Edson Gilmar de Rezende Junior (BRA, XC)
- Luiza Euzebio de Souza (BRA, XC)
- Cainã Guimarães de Oliveira (BRA, XC)
- Sabrina Oliveira da Silva (BRA, XC)
Cannondale Factory Racing (GER)
- Simon Andreassen (DEN, XC)
- Henrique Avancini (BRA, XC)
- Alan Hatherly (RSA, XC)
- Mona Mitterwallner (AUT, XC)
Cannondale TB (ESP)
- Roberto Bou Martin (ESP, XCM)
- Pablo Guerrero Bonilla (ESP, XCM)
- Francisco Herrero Casas (ESP, XCM)
- Jordina Muntadas Vilasis (ESP, XCM)
- Silvia Roura Perez (ESP, XCM)
- Josep Termens Nadal (ESP, XCM)
- Marta Tora Mila (ESP, XCM)
Canyon CLLCTV (FRA)
- Line Burquier (FRA, XC)
- Thibaut Francois (FRA, XC)
- Thomas Griot (FRA, XC)
- Loana Lecomte (FRA, XC)
- Luca Schwarzbauer (GER, XC)
Canyon Collective Factory Team (GER)
- Troy Brosnan (AUS, DH)
- Jakob Jewett (CAN, DH)
- Jack Moir (AUS, DH)
- Luca Shaw (USA, DH)
- Mark Wallace (CAN, DH)
Canyon Collective FMD (GBR)
- Phoebe Gale (GBR, DH)
- Dennis Luffman (GBR, DH)
- Kaos Seagrave (GBR, DH)
- Tahnee Seagrave (GBR, DH)
Canyon Collective Pirelli (GER)
- Henri Kiefer (GER, DH)
- Slawomir Lukasik (POL, DH)
- Antoine Pierron (FRA, DH)
- Loris Revelli (ITA, DH)
- Dante Silva (USA, DH)
Canyon MTB Racing (CAN)
- Laurie Arseneault (CAN, XC)
- Emily Batty (CAN, XC)
- Jennifer Jackson (CAN, XC)
Canyon Northwave MTB Team (CZE)
- Dominik Buksa (CZE, XCM)
- Stefanie Dohrn (GER, XCM)
- Kristian Hynek (CZE, XCM)
- Andreas Seewald (GER, XCM)
- Martin Stošek (CZE, XCM)
- Petr Vakoč (CZE, XCM)
Ceska Sporitelna – Accolade Cycling Team (CZE)
- Jaroslav Kulhavý (CZE, XCM)
- Matouš Ulman (CZE, XCM)
Collab Racing (AUS)
- Elise Empey (AUS, DH)
- Matthew Empey (AUS, DH)
- Taj Pollard (AUS, DH)
- Cassie Voysey (AUS, DH)
Commencal – Schwalbe (ESP)
- Lluis Buide Castello (ESP, DH)
- Pau Menoyo Busquets (ESP, DH)
Commencal / 100% (FRA)
- Thomas Estaque (FRA, DH)
- Hugo Frixtalon (FRA, DH)
- Mille Johnset (NOR, DH)
- Angel Suarez Alonso (ESP, DH)
- Greg Williamson (GBR, DH)
Commencal Les Orres (FRA)
- Lisa Baumann (SUI, DH)
- Alizes Lassus (FRA, DH)
- Jack Piercy (GBR, DH)
- Antoine Vidal (FRA, DH)
Commencal North America (USA)
- Austin Dooley (USA, DH)
- Dylan Maples (USA, DH)
- Riley Miller (USA, DH)
Commencal VEE (FRA)
- Matteo Iniguez (FRA, DH)
- Raphael Iniguez (FRA, DH)
- Siel Van Der Velden (BEL, DH)
- Jerome Caroli (Sui, DH)
- Tom Cosse (FRA, DH)
Commencal/Muc-Off by Riding Addiction (FRA)
- Thibaut Daprela (FRA, DH)
- Tristan Lemire (CAN, DH)
- Hugo Marini (FRA, DH)
- Myriam Nicole (FRA, DH)
- Amaury Pierron (FRA, DH)
- Gaëtan Ruffin (FRA, DH)
- Thibaut Ruffin (FRA, DH)
Computer Mania MTB Racing Team (RSA)
- Theo Erlangsen (RSA, DH)
- Luca Ruwiel (RSA, XC)
- Daniel van der Walt (RSA, XC)
- Johan van Zyl (RSA, XC)
Continental Atherton (GBR)
- Dan Atherton (GBR, DH)
- Gee Atherton (GBR, DH)
- Rachel Atherton (GBR, DH)
- Charlie Hatton (GBR, DH)
- Andreas Kolb (AUT, DH)
- Jim Monro (GBR, DH)
- Dom Platt (GBR, DH)
Continental Nukeproof Factory Racing (IRL)
- Chris Cumming (GBR, DH)
- Ronan Dunne (IRL, DH)
CS Carabinieri – Cicli Olympia Vittoria (ITA)
- Daniele Braidot (ITA, XC)
- Filippo Fontana (ITA, XC)
- Emanuele Huez (ITA, XC)
CST PostNL Bafang MTB Racing Team (NED)
- Yana Belomoina (UKR, XC)
- Martins Blums (LAT, XC)
- Oleksandr Hudyma (UKR, XC)
- Lotte Koopmans (NED, XC)
- David Nordemann (NED, XC)
- Anne Tauber (NED, XC)
- Kjell van den Boogert (NED, XC)
Cube Factory Racing (GER)
- Danny Hart (GBR, DH)
- Max Hartenstern (GER, DH)
Cube Pro Fermetures Sefic (FRA)
- Emma Blömeke (GER, XC)
- Mateo Chedaleux (FRA, XC)
- Rebekka Estermann (SUI, XC)
- Silas Graf (GER, XC)
- Isaure Medde (FRA, XC)
Cyklostar Head Pirelli (CZE)
- Josef Jelínek (CZE, XC)
- Karla Štěpánová (CZE, XC)
- Václav Veverka (CZE, XC)
Dinamo – Bikexpert – Superbet (ROM)
- Tudor Cazaceanu (ROM, XC)
- David-Felix-Heret Cristea (ROM, XC)
- George-Bogdan Duca (ROM, XC)
- Miruna-Maria Girbacea (ROM, XC)
- Alexandru-Sabin Husariu (ROM, XC)
- Alexandru-Andrei Ilie (ROM, XC)
- Gerhard-Cristin Moldansky (ROM, XC)
- Ede-Karoly Molnar (ROM, XC)
- Andrei Tabacu (ROM, XC)
DMT Racing Team by Marconi Project’s (ITA)
- Tiago Ferreira (Por, XCM)
- Filipe Francisco (Por, XCM)
- Pedro Lage E Silva (Por, XCM)
- Andreas Miltiadis (Cip, XCM)
- Miguel Muñoz Moreno (ESP, XCM)
- Ieva Venckutė (LIT, XCM)
Dorval AM Commencal (FRA)
- Camille Balanche (SUI, DH)
- Alec Beolet (FRA, DH)
- Benoit Coulanges (FRA, DH)
- Florent Dalvet (FRA, DH)
- Damien Desbrosses (FRA, DH)
- Alix Francoz (FRA, DH)
- Monika Hrastnik (Slo, DH)
- Baptiste Pierron (FRA, DH)
Evolve Racing (USA)
- Dean Lindsey (USA, DH)
- Colin Mcelyea (USA, DH)
- Evan Medcalf (USA, DH)
Expres CZ – Tufo Team Kolín (CZE)
- Matej Ulik (SVK, XC)
- Timofej Ivanov (Rus, XC)
- Tereza Tvarůžková (CZE, XC)
- Robert Hula (CZE, XC)
- Jakub Kučera (CZE, XC)
- Karolína Bedrníková (CZE, XC)
Forbidden Synthesis Team (CAN)
- Connor Fearon (CAN, DH)
- Magnus Manson (CAN, DH)
Foresco Holding Proco RL Pro Team (CAN)
- Leandre Bouchard (CAN, XC)
- Victor Verreault (CAN, XC)
- William Verreault (CAN, XC)
Four ES International Project (ITA)
- Anthony Bilić (Hrv, XC)
- Greta Demichelis (ITA, XC)
- Giorgia Mengotti (ITA, XC)
- Line Mygdam (DEN, XC)
- Elisa Pozzatti (ITA, XC)
- Edoardo Renna (ITA, XC)
- Vittoria Rizzo (ITA, XC)
- Borbála Tóth-Almási (Mad, XC)
- Giovanni Rossi (ITA, XCM)
Frameworks Racing (USA)
- Colin Mulally (USA, DH)
- Neko Mulally (USA, DH)
Fukaya Racing (Jap)
- Yuta Matsumoto (Jap, XC)
- Raito Suzuki (Jap, XC)
- Ryo Takeuchi (Jap, XC)
Gamux Factory Racing (SUI)
- Lino Lehmann (SUI, DH)
- Loris Michellod (SUI, DH)
- Pascal Tinner (SUI, DH)
GAPP System – Kolofix MTB Racing Team (CZE)
- Jitka Čábelická (CZE, XC)
- Vojtěch Hrstka (CZE, XC)
- Filip Jech (CZE, XC)
- Lukáš Kobes (CZE, XC)
- Jan Rajchart (CZE, XC)
- Filip Samec (CZE, XC)
- Jan Škarnitzl (CZE, XC)
- Jan Vastl (CZE, XC)
Gen-S (FRA)
- Francescu Camoin (FRA, DH)
- Estelle Charles (FRA, DH)
- Allan Cooke (USA, DH)
- Kevin Miquel (FRA, DH)
- Charles Murray (NZ, DH)
- Sofia Wiedenroth (GER, DH)
- Izabela Yankova (Bol, DH)
Ghost Factory Racing (GER)
- Caroline Bohé (DEN, XC)
- Nicole Koller (SUI, XC)
- Finja Lipp (GER, XC)
- Nadine Rieder (GER, XC)
- Anne Terpstra (NED, XC)
- Jeroen Van Eck (NED, XC)
Giant Factory Off – Road Team (USA)
- Stephan Davoust (USA, XC)
- Reto Indergand (SUI, XC)
- Antoine Philipp (FRA, XC)
- Matthew Sterling (USA, DH)
- Rémi Thirion (FRA, DH)
- Luke Vrouwenvelder (USA, XC)
- Cameron Wright (AUS, XC)
Giant France MTB Pro Team (FRA)
- Margot Moschetti (FRA, XC)
- Axel Roudil Cortinat (FRA, XC)
- Lorenzo Serres (FRA, XC)
- Hugo Weiss (FRA, XC)
Gito Squadra Corse (ITA)
- Marco Carozzo (ITA, XC)
- Luciano Rota (ITA, XC)
- Alessio Trabalza (ITA, XC)
GT Factory Racing (USA)
- Jess Blewitt (NZ, DH)
- Ethan Craik (GBR, DH)
- Noga Korem (ISR, DH)
- Wyn Masters (NZ, DH)
- Ryan Pinkerton (USA, DH)
Hunton Hard Rocx (NOR)
- Odd Erlend Hansen Berg (NOR, XCM)
- Emil Hasund Eid (NOR, XCM)
- Vidar Mehl (NOR, XCM)
- Martin Røste Omdahl (NOR, XCM)
- Morten Vaeng (NOR, XCM)
- Tormod Weydahl (NOR, XCM)
IJ Racing-Chigüro Extremo Team (ESP)
- Rafael Gutierrez Villegas (Kol, DH)
- Sebastian Holguin Villa (Kol, DH)
- Alex Marin Trillo (ESP, DH)
- Cristian Suarez (USA, DH)
Intense Factory Racing (USA)
- Joe Breeden (GBR, DH)
- Aaron Gwin (USA, DH)
- Dakotah Norton (USA, DH)
- Seth Sherlock (CAN, DH)
Irontech-Tecnic-Mendiz-Ambisist (ESP)
- Axel Badia Celma (ESP, XC)
- Didac Carvacho Sevilla (ESP, XC)
- Marti Cateura Jordan (ESP, XC)
- Lluc Coma Macia (ESP, XC)
- Carlos Gamez Ferrer (ESP, XC)
- Laura Terradas Ill (ESP, XC)
- Marc Vilardell Torra (ESP, XC)
JB Brunex Superior Factory Racing (SUI)
- Kim Ames (GER, XC)
- Ramona Forchini (SUI, XC)
- Anina Hutter (SUI, XC)
- Karl Markt (AUT, XC)
- Gregor Raggl (AUT, XC)
- Jacqueline Schneebeli (SUI, XC)
- Simona Spěšná (CZE, XC)
- Finn Treudler (SUI, XC)
- Sophie Von Berswordt (NED, XC)
- Tomer Zaltsman (ISR, XC)
JBG2 Cryospace (POL)
- Pawel Bernas (POL, XC)
- Piotr Brzozka (POL, XC)
- Michal Glanz (POL, XC)
- Krzysztof Lukasik (POL, XC)
- Karol Ostaszewski (POL, XC)
- Michal Paluta (POL, XC)
Ka Boom – Krapf (SUI)
- Andrin Betl (XC Švi)
- Remo Egli (XC Švi)
- Jean-Luc Halter (XC Švi)
- Jan Sommer (XC Švi)
- Lars Sommer (XC Švi)
- Ursin Spescha (XC Švi)
KMC – Orbea (FRA)
- Sebastian Fini Carstensen (DEN, XC)
- Pierre De Froidmont (BEL, XC)
- Malene Degn (DEN, XC)
- Erik Haegstad (NOR, XC)
- Janika Lõiv (Est, XC)
- Luca Martin (FRA, XC)
Kona SGR (AUT)
- Noah Hofmann (AUT, DH)
- Miranda Miller (CAN, DH)
Kross Orlen Cycling Team (POL)
- Ondřej Cink (CZE, XC)
- Filip Helta (POL, XC)
- Thomas Litscher (SUI, XC)
- Aleksandra Podgorska (POL, XC)
- Matylda Szczecinska (POL, XC)
- Bartlomiej Wawak (POL, XC)
KTM Brenta Brakes (ITA)
KTM Factory MTB Team (AUT)
- Moritz Bscherer (AUT, XC)
- Daniel Churfürst (AUT, XC)
- Leonie Daubermann (GER, XC)
- Corina Druml (AUT, XC)
- Maximilian Foidl (AUT, XC)
- Lukas Hatz (AUT, XC)
- Katharina Sadnik (AUT, XC)
KTM Protek Elettrosystem (ITA)
- Alessio Agostinelli (ITA, XC)
- Mattia Beretta (ITA, XC)
- Carlo Cortesi (ITA, XC)
- Yannick Parisi (ITA, XC)
- Michael Pecis (ITA, XC)
- Nicole Pesse (ITA, XC)
- Marika Tovo (ITA, XC)
- Andreas Emanuele Vittone (ITA, XC)
- Marta Zanga (ITA, XC)
KTM Vittoria Team (FRA)
- Léna Gerault (FRA, XC)
- Mathis Guay (FRA, XC)
- Maxime Loret (FRA, XC)
- Tatiana Tournut (FRA, XC)
Les Arcs Mountaibike Team (FRA)
- Charly Di Pasquale (FRA, DH)
- Mathéo Grandjean (FRA, DH)
- Léo Guichard (FRA, DH)
- Baptiste Jalladeau (FRA, DH)
- Suzy Langlois (FRA, DH)
- Mariana Salazar (Sal, DH)
- Kélian Vanreusel (BEL, DH)
Lexware Mountainbike Team (GER)
- Nina Benz (GER, XC)
- Maximilian Brandl (GER, XC)
- David List (GER, XC)
- Sina Van Thiel (GER, XC)
- Martin Vidaurre Kossmann (Čil, XC)
Liv Factory Racing (USA)
- Kaysee Armstrong (USA, XC)
- Sarah Hill (RSA, XC)
- Linda Indergand (SUI, XC)
Madison Saracen Factory Team (GBR)
- Harry Molloy (GBR, DH)
- Matt Walker (GBR, DH)
- Veronika Widmann (ITA, DH)
- Jordan Williams (GBR, DH)
Massi-Beaumes de Venise (FRA)
- Roger Ferrer Vidal (ESP, XC)
- Noemie Garnier (FRA, XC)
- Sara Gay Moreno (ESP, XC)
- Lucas Grieco (FRA, XC)
- Lea Houyvet (FRA, XC)
- Benoit Igoulen (FRA, XC)
- Xavier Jove Riart (And, XC)
- Katherine Lindo Pesola (Ven, XC)
- Julien Trarieux (FRA, XC)
- Jose Gerardo Ulloa Arevalo (Meh, XC)
MMR Factory Racing Team (ESP)
- Nadir Colledani (ITA, XC)
- Ivan Feijoo Alberte (ESP, XC)
- Lucia Gomez Andreu (ESP, XC)
- Raquel Queirós (Por, XC)
Mountainbike Racingteam (GER)
- Daniel Castillo Noyola (Meh, XC)
- Marion Fromberger (GER, XC)
- Simon Gegenheimer (GER, XC)
- Ricky Morales (PR, XC)
- Nils-Obed Riecker (GER, XC)
- Steffen Thum (GER, XC)
- Rob Vanden Haesevelde (BEL, XC)
MS Mondraker Team (AUT)
- Jacob Dickson (IRL, DH)
- Eleonora Farina (ITA, DH)
- Brook Macdonald (NZ, DH)
- Toby Meek (NZ, DH)
- Oliver Morris (GBR, DH)
- Tuhoto-Ariki Pene (NZ, DH)
- David Trummer (AUT, DH)
Norco Factory Team (CAN)
- Samuel Blenkinsop (NZ, DH)
- Lucas Cruz (CAN, DH)
- Peter Disera (CAN, XC)
- Sean Fincham (CAN, XC)
- Henry Fitzgerald (CAN, DH)
- Gwendalyn Gibson (USA, XC)
- Gracey Hemstreet (CAN, DH)
- Elliot Jamieson (CAN, DH)
- Emilly Johnston (CAN, XC)
- Carter Woods (CAN, XC)
NS Bikes UR (NZ)
- Kye A’hern (AUS, DH)
- George Brannigan (NZ, DH)
- Vanesa Petrovská (SVK, DH)
NW Gravity Collective (USA)
- Emma Artz (USA, DH)
- Andrew Cavaye (AUS, DH)
- Ella Erickson (USA, DH)
- Sydney Haberman (USA, DH)
- Eric Olsen (USA, DH)
- Taylor Ostgaard (USA, DH)
- Alden Pate (USA, DH)
- Nyla Stephens (USA, DH)
- Tobin Walker (USA, DH)
- Jackson Wicklund (USA, DH)
Osmos Gravity Team (SVK)
- Ivan Ladislav Kiňa (SVK, DH)
- Léona Pierrini (FRA, DH)
- Filip Tichý (SVK, DH)
Pinkbike Racing (GBR)
- Ben Cathro (GBR, DH)
- Jackson Connelly (AUS, DH)
- Aimi Kenyon (GBR, DH)
- Thibault Laly (FRA, DH)
Pivot Cycles – OTE (CAN)
- Raphael Auclair (CAN, XC)
- Felix Belhumeur (CAN, XC)
- Marc Andre Fortier (CAN, XC)
- Gunnar Holmgren (CAN, XC)
- Philippe St Laurent (CAN, XC)
- Marianne Theberge (CAN, XC)
- Vincent Thiboutot (CAN, XC)
Pivot Factory Racing (GBR)
- Morgane Charre (FRA, DH)
- Jenna Hastings (NZ, DH)
- Bernard Kerr (GBR, DH)
- Edward Masters (NZ, DH)
- Emilie Siegenthaler (SUI, DH)
- Matthew Walker (NZ, DH)
Primaflor Mondraker Genuins (ESP)
- Francesc Barber Arguimbau (ESP, XC)
- Marta Cano Espinosa (ESP, XC)
- Jofre Cullell Estape (ESP, XC)
- Jose Marquez Granados (ESP, XC)
- Rebecca Mcconnell (AUS, XC)
Probuilds Racing (USA)
- Jack Dichiara (USA, DH)
- Andrew Driscoll (USA, DH)
- Matthew Driscoll (USA, DH)
- Valentina Roa Sanchez (Kol, DH)
Proefekt Across CST Team (SVK)
- Tomáš Burcák (SVK, XC)
- Marek Čontofalský (SVK, XC)
- Kristián Jánošík (SVK, XC)
- Jakub Jenčuš (SVK, XC)
- Juraj Karas (SVK, XC)
- Miroslav Malíšek (SVK, XC)
- Martin Mečiar (SVK, XC)
- Florián Papcun (SVK, XC)
- Jakub Pisoja (SVK, XC)
- Filip Sklenarik (SVK, XC)
Propain Factory Racing (IRL)
- Henry Kerr (IRL, DH)
- Luke Meier-Smith (AUS, DH)
- Remy Meier-Smith (AUS, DH)
Propain Positive Supported by VEE (GER)
- Philip Atwill (GBR, DH)
- Athanasios Panagitsas (GRE. DH)
- Sokratis Aris Zotos (GRE. DH)
Pump for Peace – Velosolutions (SUI)
- Ariane Lüthi (SUI, XC)
- Tumelo Makae (Les, XC)
- Faranak Partoazar (Ira, XC)
Purmtb Team (PR)
- Darren Colon (PR, XC)
- Jacob Morales Ortega (PR, XC)
- Georwill Pérez Román (PR, XC)
R1 – Cycling Education (Čil)
- Matias Araya Cova (Čil, XC)
- Nicolas Delich Pardo (Čil, XC)
- Nicolas Martin Soto (Čil, XC)
TRDR Italia Factory Team (ITA)
- Silvano Brugiafreddo (ITA, XCM)
- Emanuele Crisi (ITA, XCM)
- Roberto Crisi (ITA, XCM)
- Costanza Fasolis (ITA, XCM)
- Simone Linetti (ITA, XCM)
- Sandra Mairhofer (ITA, XCM)
- Mirko Tabacchi (ITA, XCM)
Rockrider Racing Team (FRA)
- Emeline Detilleux (BEL, XC)
- Joshua Dubau (FRA, XC)
- Lucas Dubau (FRA, XC)
- Romain Seigle (FRA, XC)
- Stephane Tempier (FRA, XC)
RockShox Trek Race Team (USA)
- Tegan Cruz (CAN, DH)
- Jamie Edmondson (GBR, DH)
- Valentina Höll (AUT, DH)
Rogue Racing – After Skull Team (ITA)
- Andrea Bonanomi (ITA, DH)
- Riccardo Bonanomi (ITA, DH)
- Davide Cappello (ITA, DH)
- Guglielmo Gazzola (ITA, DH)
- Simone Medici (ITA, DH)
- Manuel Piccini (ITA, DH)
- Sofia Priori Viale (ITA, DH)
- Patrick Venturi (ITA, DH)
Rouvy Specialized (CZE)
- Petr Kopecký (CZE, XC)
- Zuzana Šafářová (CZE, XC)
- Jan Sáska (CZE, XC)
- Tereza Sásková (CZE, XC)
- Bořek Šísl (CZE, XC)
- Jaromír Skála (CZE, XC)
- Nela Viktorová (CZE, XC)
- Jakub Vlasatý (CZE, XC)
- Matyáš Vondráček (CZE, XC)
Santa Cruz FSA MTB Pro Team (ITA)
- Martina Berta (ITA, XC)
- Luca Braidot (ITA, XC)
- Sara Cortinovis (ITA, XC)
- Maxime Marotte (FRA, XC)
- Greta Seiwald (ITA, XC)
Santa Cruz Syndicate (USA)
- Jackson Goldstone (CAN, DH)
- Laurie Greenland (GBR, DH)
- Nina Hoffmann (GER, DH)
- Greg Minnaar (RSA, DH)
Scott – Cala Bandida (ESP)
- Marcos Garcia Fernandez (ESP, XCM)
- Francesc Guerra Carretero (ESP, XCM)
- Sergio Mantecon Gutierrez (ESP, XCM)
- Jose Maria Sanchez Ruiz (ESP, XCM)
- Paola Zahonero Abril (ESP, XCM)
Scott – Goldstar Sports Racing Team (GRE)
- Aikaterini Eleftheridou (GRE. XC)
- Charoun Molla Amet Ali Oglou (GRE. XC)
- Vasileios Tsopouroglou (GRE. XC)
Scott Creuse Oxygene Gueret (FRA)
- Loan Cheneval (FRA, XC)
- Lilou Fabregue (FRA, XC)
- Lukas Malezsewski (BEL, XC)
- Alexandre Martins (FRA, XC)
- Jens Schuermans (BEL, XC)
- Juliette Trombini (FRA, XC)
Scott Downhill Factory (FRA)
- Marine Cabirou (FRA, DH)
- Brendan Fairclough (GBR, DH)
- Dylan Levesque (FRA, DH)
- Dean Lucas (AUS, DH)
- Florent Payet (FRA, DH)
Scott Manigod Shot (FRA)
- Mathilde Bernard (FRA, DH)
- Romain Chatanay (FRA, DH)
- Valentin Chatanay (FRA, DH)
- Gaël Pecoul (FRA, DH)
- Emile Rilat (FRA, DH)
Scott Racing Team (ITA)
- Marco Betteo (ITA, XC)
- Jacopo Billi (ITA, XCM)
- Marika Celestino (ITA, XC)
- Giulia Challancin (ITA, XC)
- Cristian Cominelli (ITA, XCM)
- Filippo Musso (ITA, XC)
- Juri Ragnoli (ITA, XCM)
- Pietro Sarai (ITA, XCM)
- Andrea Siffredi (ITA, XCM)
- Matteo Siffredi (ITA, XC)
Scott-Sram MTB Racing Team (SUI)
- Kate Courtney (USA, XC)
- Lars Forster (SUI, XC)
- Andri Frischknecht (SUI, XC)
- Nino Schurter (SUI, XC)
Sense Factory Racing (BRA)
- Luiz Henrique Cocuzzi (BRA, XC)
- Rubens Donizete Valeriano (BRA, XC)
- Mario Couto Grego Santos (BRA, XC)
- Diego Neumann (BRA, XC)
- Giuliana Salvini Morgen (BRA, XC)
Serneke Allebike MTB Team (SWE)
- Oscar Lind (Šve, XC)
- Emil Lingren (Šve, XC)
- Rasmus Niekrenz (DEN, XC)
- Victor Philipsen (DEN, XC)
Singer Racing Team (GER)
- Matthias Bettinger (GER, XCM)
- Martin Frey (GER, XCM)
- Caleb Kieninger (GER, XCM)
- Simon Stiebjahn (GER, XCM)
Sorted Racegear (GBR)
- Finn Clark (GBR, DH)
- Zac Hudson (GBR, DH)
- Josie McFall (GBR, DH)
- Taylor Vernon (GBR, DH)
Soudal LeeCougan International Team (ITA)
- Tony Longo (ITA, XCM)
- Alexey Medvedev (Rus, XCM)
- Daniele Mensi (ITA, XCM)
- Hector Leonardo Paez Leon (Kol, XCM)
- Massimo Rosa (ITA, XCM)
- Stefano Valdrighi (ITA, XCM)
Specialized Factory Racing (USA)
- Haley Batten (USA, XC)
- Christopher Blevins (USA, XC)
- Sina Frei (SUI, XC)
- Gerhard Kerschbaumer (ITA, XC)
- Jordan Sarrou (FRA, XC)
- Laura Stigger (AUT, XC)
Specialized Gravity (FRA)
- Loic Bruni (FRA, DH)
- Christopher Grice (USA, DH)
- Finn Iles (CAN, DH)
SR Suntour Commencal by Gravity School (GBR)
- Anna Craig (GBR, DH)
- Benjamin Hicken (GBR, DH)
- Jack Reading (GBR, DH)
- Dan Slack (GBR, DH)
Stop&Go Marderabwehr MTB Team (GER)
- Niklas Schehl (GER, XC)
- Julian Schelb (GER, XC)
- Ben Schweizer (GER, XC)
Strüby-Bixs Team (SUI)
- Virag Buzsaki (Mad, XC)
- Paula Gorycka (POL, XC)
- Jeremias Marti (SUI, XC)
- Melanie Tresch (SUI, XC)
- Tina Züger (SUI, XC)
Świętokrzyskie Cycling Academy (POL)
- Krzysztof Domin (POL, XC)
- Mateusz Nieboras (POL, XC)
- Marta Turobos (POL, XC)
- Julia Zieba (POL, XC)
- Kinga Zur (POL, XC)
Team 31 (SWE)
- Linn Gustafzzon (Šve, XC)
- Jenny Rissveds (Šve, XC)
- Kelsey Urban (USA, XC)
Team Bagnol JO.WE Omega (FRA)
- Augustin Arnoux (FRA, XC)
- Esteban Bagnon (FRA, XC)
- Paolo Bayle (FRA, XC)
- Kyle Cameron (FRA, XC)
- Sofian Corniglion (FRA, XC)
- Guillaume Alexandre Deurweilher (FRA, XC)
- Clement Izquierdo (FRA, XC)
- Alexis Lopez (FRA, XC)
- Florian Lopez (FRA, XC)
- Axel Pourriere (FRA, XC)
Team Bulls (GER)
- Urs Huber (SUI, XCM)
- Leon Reinhard Kaiser (GER, XC)
- Alban Lakata (AUT, XCM)
- Simon Schneller (GER, XCM)
- Hansueli Stauffer (SUI, XCM)
Team Performance Cycling (FRA)
- Celine Fromy (FRA, XC)
- Flavie Guille (FRA, XC)
- Alice Imbert (FRA, XC)
- Ninon Krebs (FRA, XC)
- Matthieu Leroy (FRA, XC)
- Agathe Micol (FRA, XC)
- Clement Noel (FRA, XC)
- Anathole Vermersch (FRA, XC)
Team Skeno Sfit Helse (NOR)
- Jens Bergmann (NOR, XC)
- Miriam Siversten (NOR, XC)
- Synne Steinsland (NOR, XC)
- Marit Sveen (NOR, XC)
Team Superior Rafalsocks (FRA)
- Thibaut Andre Gallis (FRA, XC)
- Hugo Briatta (FRA, XC)
- Marie Dufosse (FRA, XC)
- Axel Hardy Laine (FRA, XC)
- Louise Hautreux (FRA, XC)
- Lisa Klaes (FRA, XC)
- Nicolas Rihouey (FRA, XC)
- Emma Terrigeol (FRA, XC)
- Arthur Tropardy (FRA, XC)
Team Talley’s-Kiwi MTB Collective (NZE)
- Annabel Bligh (NZE, XC)
- Anna Bristow (NZE, XC)
- Mia Cameron (NZE, XC)
- Cameron Jones (NZE, XC)
- Amelie Mackay (NZ, XCM)
- James Officer (NZ, XC)
- Ethan Rose (NZ, XC)
- Josie Wilcox (NZ, XC)
- Matthew Wilson (NZ, XC)
- Ethan Woods (NZ, XC)
Team Vosges VTT (FRA)
- Ugo Bertrand (FRA, XC)
- Pierre Curien (FRA, XC)
- Anaelle Henry (FRA, XC)
- Arthur Liardet (FRA, XC)
- Vincent Sibille (FRA, XC)
- Thibaut Soula (FRA, XC)
- Amelie Vazeille (FRA, XC)
- Anthony Zaragoza (FRA, XC)
Teamisgav-Orbea (Izr)
- Gil-Li Gonen (ISR, XC)
- Ori Heracovitz (ISR, XC)
- Adar Lahav (ISR, XC)
- Naama Noyman (ISR, XC)
- Yuval Zaltsman (ISR, XC)
Teamproject.ch (SUI)
- Delia Da Mocogno (SUI, DH)
- Basil Weber (SUI, DH)
- Lutz Weber (SUI, DH)
- Myles Weber (SUI, DH)
Thömus Maxon (SUI)
- Vital Albin (SUI, XC)
- Mathias Flückiger (SUI, XC)
- Roman Holzer (SUI, XC)
- Alessandra Keller (SUI, XC)
- Timo Müller (SUI, XC)
- Kathrin Stirneman (SUI, XC)
- Like Wiedmann (SUI, XC)
Torpado Factory Team XCM (ITA)
- Andrea Candeago (ITA, XC)
- Yotam Deshe (ISR, XC)
- Greta Karasiovaite (LIT, XC)
- Katazina Sosna (LIT, XC)
- Casey South (SUI, XC)
- Luca Wackermann (ITA, XC)
Torpado Factory Team XC (ITA)
- Andrea Candeago (ITA, XC)
- Yotam Deshe (ISR, XC)
- Greta Karasiovaite (LIT, XC)
- Katazina Sosna (LIT, XC)
- Casey South (SUI, XC)
- Luca Wackermann (ITA, XC)
Torpado Ursus (ITA)
- Manuel Capra (ITA, XC)
- Nicola Da Fies (ITA, XC)
- Oliver Sølvhøj (DEN, XC)
Trek Factory Racing DH (USA)
- Kade Edwards (GBR, DH)
- Charlie Harrison (USA, DH)
- Loris Vergier (FRA, DH)
- Reece Wilson (GBR, DH)
Trek Factory Racing XC (USA)
- Riley Amos (USA, XC)
- Anton Cooper (NZ, XC)
- Vlad Dascalu (ROM, XC)
- Harriet Harnden (GER, xc)
- Jolanda Neff (SUI, XC)
- Evie Richards (GBR, XC)
Trinity Racing MTB (GBR)
- Adrien Boichis (FRA, XC)
- Camilo Andres Gomez Gomez (Kol, XC)
- Alex Junior Malacarne (BRA, XC)
- Cameron Mason (GBR, XC)
- Chiara Teaocchi (ITA, XC)
Trinx Factory Team (ITA)
- Filippo Agostinacchio (ITA, XC)
- Fabio Bassignana (ITA, XC)
- Gioele Bertolini (ITA, XC)
- Lucia Bramati (ITA, XC)
- Andrea Colombo (ITA, XC)
- Valentina Corvi (ITA, XC)
- Eva Lechner (ITA, XC)
- Giorgia Marchet (ITA, XC)
- Noemi Plankensteiner (ITA, XC)
Union (SWE)
- Oliver Davis (AUS, DH)
- Frida Helena Rønning (NOR, DH)
- Lachlan Stevens-McNab (NZ, DH)
- Benjamin Zwar Kwist (Šve, DH)
- Oliver Zwar (Šve, DH)
Unior Sinter Factory Racing (SLO)
- Žak Gomilšček (Slo, DH)
- Jure Žabjek (Slo, DH)
- Tanja Žakelj (Slo, XC)
Varberg Mountainbike Team (SWE)
- Hugo Eliasson (Šve, XC)
- Andre Eriksson (Šve, XC)
- Casper Johansson (Šve, XC)
- Samuel Örnborg (Šve, XC)
VCA Anjos KTM (FRA)
- Maxime Barbarin (FRA, XC)
- Paul Delpech (FRA, XC)
- Remy Duquesne (FRA, XC)
- Maxime Gagnaire (FRA, XC)
- Quentin Luchini (FRA, XC)
- Charles Machandise (FRA, XC)
- Nael Rouffiac (FRA, XC)
- Mathis Tonneau (FRA, XC)
- Constance Valentin (FRA, XC)
- Amandine Vidon (FRA, XC)
Velcan MTB Pro Team (FRA)
- Marion Colin (FRA, XC)
- Alexis Paris (FRA, XC)
- Titouan Perrin Ganier (FRA, XC)
Veloroc Lapierre (FRA)
- Tristan Arioli (FRA, XC)
- Lea Bouilloux (FRA, XC)
- Mickael Brunello (FRA, XC)
- Ludovic Delpech (FRA, XC)
- Killian Desbiens (FRA, XC)
- Maxime Garin (FRA, XC)
- Julien Hemon (FRA, XC)
- Paul Magnier (FRA, XC)
- Lucie Urruty (FRA, XC)
- Victor Vidal (FRA, XC)
VVRacing Academy (FRA)
- Yannick Baechler (SUI, DH)
- Marc Cabirou (FRA, DH)
- Vicky Clavel (FRA, DH)
- Louis Gaillet (FRA, DH)
- Johan Garcin (FRA, DH)
- Elliot Vallon (FRA, DH)
Wilier-Pirelli Factory Team XCO (ITA)
- Simone Avondetto (ITA, XC)
- Janis Baumann (SUI, XC)
- Giole De Cosmo (ITA, XC)
- Giada Specia (ITA, XC)
Wilier-Pirelli Factory Team MX (ITA)
- Wout Alleman (BEL, XCM)
- Daniel Geismayr (AUT, XCM)
- Samuele Porro (ITA, XCM)
- Fabian Rabensteiner (ITA, XCM)
X-Sauce Factory Team (ESP)
- Cristofer Bosque Ruano (ESP, XC)
- Aniol Morell Coll (ESP, XC)
- Ana Santos (Por, XC)
YD Racing (NZ)
- Nico Arnold (NZ, DH)
- Cameron Beck (NZ, DH)
- Cameron Clement (NZ, DH)
- Guy Johnston (NZ, DH)
- James McDermid (NZ, DH)
- William McDermid (NZ, DH)
- Kalani Muirhead (NZ, DH)
- Alex Wayman (NZ, DH)
- Carter Wiffin (NZ, DH)
YT Racing Dudes (GER)
- Erik Irmisch (GER, DH)
- Oisin O’Callaghan (IRL, DH)
- Johann Potgieter (Jar, DH)
Zerouno Factory (USA)
- Monica Yuliana Calderon Martinez (Kol, XCM)
- Isabela Garcia Pelaez (Meh, XC)
- Adiar Zaboiel Guttierez Prieto (Meh, XC)
- Angie Milena Lara Zazaro (Kol, XC)
- Jose Antonio Prieto de Luna (Meh, XC)
- Erika Monserrath Rodriguez Suarez (Meh, XC)